Типография Вольф    Новини    УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД В НАЦІОНАЛЬНОМУ СТИЛІ: ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ПОЛИГРАФИИ WOLF

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД В НАЦІОНАЛЬНОМУ СТИЛІ: ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ПОЛИГРАФИИ WOLF

— 05.05.2017


Друкарня Вольф в 2014 році створила оновлений фірмовий стиль з використанням брендових елементів і традиційних українських мотивів.


 Композиція кожного друкованого шедевра створюється з використанням червоно-чорного візерунка, фірмових кольорів друкарні і покривається унікальним гібридним лаком за технологією TWIN-SPOT для створення ексклюзивного стилю і шарму.


«Ми хотіли показати, що є не просто всеукраїнською мережею, а патріотами своєї справи і патріотами своєї країни» - розповідає маркетолог друкарні «Вольф»


«Вольф» активно розширює горизонти на поліграфічному ринку і удосконалює онлайн-платформу.


Сьогодні в інтернет-магазині представлений широкий асортимент друкованої продукції, яку можна замовити, не виходячи з офісу за все в кілька кліків.


Для цього досить зайти на сайт WOLF.UA, вибрати в меню, що цікавить продукт і тираж, натиснути на вартість, після цього придумати назву замовлення, завантажити макет і оплатити замовлення.


Ваш тираж протягом декількох днів доставлять в будь-яке місто України, а доставка по Києву здійснюється безкоштовно.


У зв'язку з тим, що серед клієнтів друкарні «Вольф» багато рекламних агентств, які часто є посередниками між великими компаніями і друкарнею, було прийнято рішення про створення спеціальних умов, які дозволяють отримати дисконт на друк поліграфічної продукції. Регулярні замовлення дають можливість економити на друку до 30%. Для отримання статусу рекламного агентства достатньо заповнити анкету на сайті zakaz.wolf.ua.


Серед пріоритетів Інтернет-магазину:


найнижчі ціни в Україні;

20 років на поліграфічному ринку;

здійснення доставки по всій Україні;

автоматична перевірка оригінал-макетів;

безкоштовна доставка по Києву;

друк 24 години;

широкий асортимент друкованої продукції;

можливість замовити дизайн на біржі дизайну.

Якщо Ви хочете, щоб Ваше друковане виріб володів особливим шармом і було інноваційним, скористайтеся ексклюзивною технологією гібридного лакування TWIN-SPOT. Вона додасть рекламного продукту унікальність, зробить його фактуру незвичайної і приверне клієнта.