Типография Вольф    Новини    Акція «Хижий слід»

Акція «Хижий слід»

— 05.05.2017


5 червня стартує благодійна акція «Хижий слід», спрямована на збереження вовків в Україні.

Кампанія з охорони вовків в Україні ініційована Київським еколого-культурним центром і реалізується з 2006 р. Сьогодні до цієї ініціативи приєдналися Київський зоологічний парк і Група компаній «Вольф». У даний час офіційна чисельність вовків в Україні становить 2600 голів, у той час як насправді, на думку фахівців, їх у 2 рази менше, і чисельність продовжує скорочуватися.

Вовк знаходиться поза законом в Україні. У порушення Бернської конвенції, вовка в Україні знищують усіма можливими способами, у будь-який час року, не шкодуючи маленьких вовченят і вагітних вовчиць. За вбивство вовка дають премію 100 грн. Місця проживання та міграції вовків ніяк не охороняються, немає жодного спеціалізованого заказника для охорони вовка.

Разом з тим, вовка внесено до Червоної книги МСОП (IUCN), Європейського червоного списку; як червонокнижковий вид охороняється у Польщі.

Вовк, красива та розумна тварина, грає величезну роль в екологічних процесах, є «санітаром лісу» і символом дикої природи України. Необхідно зупинити винищення цих тварин поки ще не пізно! І зробити це може кожен з нас.

Зробити свій внесок у реалізацію кампанії з охорони вовків в Україні дуже просто. Досить придбати зображення відбитка вовчої лапи в касах і на території Київського зоопарку до кінця літа. Кошти, виручені під час акції, будуть спрямовані на реалізацію кампанії з охорони вовків в Україні.

Протягом терміну дії акції «Хижий слід» можна буде спостерігати за кількістю зібраних коштів, а також їх використанням для реалізації конкретних заходів на офіційних сайтах організаторів.