Друкарня Вольф    Наші контакти

Наші контакти

Київ, Центральний офіс

м. Київ, вул. Довженко, 3
Україна, 03057

тел: 044 364 40 09
office@wolf.ua

Ми працюємо з 9-00 до 19-00,
пн-пт - робочі, сб-нд - вихідний.

Типографія "Вольф"
м. Полтава, вул. Фрунзе,155(з-д "Электромотор")
Україна
Тел: (0532)-65-60-70
"office@wolf.ua"
Ми працюємо з 9:00 до 18:00
субота та неділя — вихідні дні.
Гудзь Леся
Київ, Центральний офіс
l.gudz@wolf.ua
+380674073731
Відгуки
Гуляницкая Илона
Київ, Центральний офіс
i.din@wolf.ua
+380674651045
Відгуки
Думанецкая Ольга
Київ, Центральний офіс
office@wolf.ua
+380675071408
Відгуки
Зенина Ирина
Київ, Центральний офіс
i.zenina@wolf.ua
+380674062496
Відгуки
Иваненко Зарина
Київ, Центральний офіс
z.ivanenko@wolf.ua
+380675482385
Відгуки
Коновалова Виктория
Київ, Центральний офіс
v.konovalova@wolf.ua
+380674693559
Відгуки
Кулапина Алина
Київ, Центральний офіс
a.kulapina@wolf.ua
+380674073734
Відгуки
Мусиенко Игорь
Київ, Центральний офіс
i.mysienko@wolf.ua
+380674062492
Петренко Назар
Київ, Центральний офіс
n.petrenko@wolf.ua
+380674473629
Відгуки
Ювженко Ольга
Київ, Центральний офіс
o.yvzhenko@wolf.ua
+380674062731
Відгуки
Ясинская Марина
Київ, Центральний офіс
m.yasinskaya@wolf.ua
+380674693569
Алпеева Инна
Київ, м. Либідська
i.alpeeva@netprint.com.ua
+380673531212
Відгуки
Галайко Надежда
Київ, м. Либідська
N.Galayko@netprint.com.ua
+380673521212
Литовченко Ольга
Київ, м. Либідська
O.Litovchenko@netprint.com.ua
+380672431212
Тюрменко Любовь
Київ, м. Либідська
l.tyurmenko@netprint.com.ua
+380673631212
Відгуки
Гумницька Марія
Київ, м. Лівобережна
m.humnytska@samuray.net.ua
+380674408558
Кокарева Людмила
Київ, м. Лівобережна
l.kokareva@samuray.net.ua
+380674423460
Корж Мария
Київ, м. Лівобережна
m.korzh@samuray.net.ua
+380673286944
Відгуки
Цирюк Наталя
Київ, м. Лівобережна
n.tsyryik@samuray.net.ua
+380675482384
Борисова Надежда
Харків
n.borisova@wolf.ua
+380675071289
Жолудько Юлия
Харків
j.joludko@wolf.ua
+380674440766
Відгуки
Стогний Яна
Харків
Y.Stogniy@wolf.ua
+380673283323
Відгуки
Сысоева Анна
Харків
A.Sysoyeva@wolf.ua
+380675712716
Відгуки
Дробидько Татьяна
Дніпро
T.Drobidko@wolf.ua
+380674693590
Відгуки
Жукова Инесса
Дніпро
I.Zhukova@wolf.ua
+380674693536
Відгуки
Чернышева Татьяна
Дніпро
t.chernishova@wolf.ua
+380675065846
Відгуки
Шевченко Оксана
Дніпро
o.shevchenko@wolf.ua
+380672089725
Відгуки
Войтенко Ольга
Одеса
o.voitenko@wolf.ua
+380673260070
Відгуки
Жеребцова Юлия
Одеса
y.zherebtsova@wolf.ua
+380673260121
Відгуки
Кикун Светлана
Одеса
s.kikun@wolf.ua
+380673260104
Відгуки
Чернова Елена
Одеса
e.chernova@wolf.ua
+380673204448
Відгуки
Волошин Юрий
Львів
y.voloshyn@wolf.ua
+380675071495
Відгуки
Корчмарук Надежда
Львів
lviv@wolf.ua
+380675071178
Лозовой Андрей
Львів
A.Lozovyy@wolf.ua
+380675466775
Відгуки
Максимів Тіна
Львів
T.Maksymiv@wolf.ua
+380675466774
Попко Владимир
Львів
v.popko@wolf.ua
+380675071395
Асеева Оксана
Запоріжжя
o.aseeva@wolf.ua
+380672359199
Відгуки
Булана Ольга
Запоріжжя
o.bulana@wolf.ua
+380674864284
Ерохина Лариса
Запоріжжя
l.erohina@wolf.ua
+380672356593
Відгуки
Кузнецова Ольга
Запоріжжя
o.kuznetsova@wolf.ua
+380673295088
Відгуки
Костюченко Наталья
Прилуки
N.Kostuchenko@wolf.ua
+380673816392
Відгуки
Котеленец Виктория
Прилуки
V.Kotelenec@wolf.ua
+380674013609
Відгуки
Лобко Елена
Прилуки
E.Lobko@wolf.ua
+380674691369
Шинкаренко Яна
Прилуки
y.shinkarenko@wolf.ua
+380673816385
Орлов Юрий
Ужгород
Y.Orlov@wolf.ua
+380673270201
Пшеничная Ирина
Ужгород
І.Pshenychna@wolf.ua
+380673270327
Відгуки
Чумак Янек
Ужгород
y.chumak@wolf.ua
+380673255855
Безкоровайный Максим
Вінниця
M.Bezkorovainyi@wolf.ua
+380432576070
Высоцкая Евгения
Вінниця
y.vysotska@wolf.ua
+380673294403
Дружинин Максим
Вінниця
m.druzhynin@wolf.ua
+380631962117
Пустовит Александр
Вінниця
A.Pustovit@wolf.ua
+380673294401
Драпкин Алексей
Херсон
A.Drapkin@wolf.ua
+380673294414
Назаренко Роман
Полтава
r.nazarenko@wolf.ua
+380673294404
Бурлака Татьяна
Черкаси
t.burlaka@wolf.ua
+380673432561
Горобец Анастасия
Черкаси
a.horobets@wolf.ua
+380673432560
Гончарук Сергей
Кам'янець-Подільський
s.goncharuk@wolf.ua
+380673294441
Лизнюк Александра
Кам'янець-Подільський
a.liznuk@wolf.ua
+380673294405
Відгуки
Лучинская Ирина
Кам'янець-Подільський
i.luchinskaya@wolf.ua
+380673294405
Биличенко Андрей
Переяслав-Хмельницький
A.Bilichenko@wolf.ua
+380673295058
Козакова Инна
Переяслав-Хмельницький
I.Kozakova@wolf.ua
+380673295057
Глущенко Александр
Хмельницький
А.Glushchenko@wolf.ua
+380673295054
Верланова Анна
Миколаїв
a.verlanova@wolf.ua
+380673295075
Яловой Владимир
Миколаїв
v.yalovoy@wolf.ua
+380673295051
Зайцева Елена
Рубіжне
e.zaitceva@wolf.ua
+380673437577
Дубинский Сергей
Суми
s.dubinskyi@wolf.ua
+380673437783
Гурьева Ирина
Чернігів
I.Gurieva@wolf.ua
+380673295077
Лапина Ирина
Чернігів
I.Lapina@wolf.ua
+380673295077
Амигалкова Анастасия
Чернівці
a.amigalkova@wolf.ua
+380673432160
Поповецкая Татьяна
Чернівці
T.Popovetska@wolf.ua
+380673432162
Зуев Илья
Кривий Ріг
I.Zuev@wolf.ua
+380673440385
Радченко Алина
Кременчук
a.radchenko@wolf.ua
+380673289903
Савинова Мария
Кременчук
m.savinova@wolf.ua
+380673289903
Пинчук Антон
Вольф.КПІ
a.pinchuk@wolf.ua
+380674026484