Типография Вольф    Акції    СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ: НИЖЧЕ ЦІН НЕ БУВАЄ!

СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ: НИЖЧЕ ЦІН НЕ БУВАЄ!

— 09.06.2015


Сьогодні важливим аспектом розвитку бізнесу є першочергова потреба і бажання клієнта. Для того, щоб йти в одну ногу з прогресивними компаніями, необхідно розвивати свій бізнес в онлайні, створювати високоякісний продукт і мати конкурентноспроможну цінову політику.


Для нас дані бізнес-процеси є важливими і зараз можемо з упевненістю сказати, що ми добилися того, щоб вважатися за всіма параметрами кращою друкарнею в Україні. Як це перевірити? Просто! Наш інтернет-магазин з зручним і простим інтерфейсом знаходиться тут http://zakaz.wolf.ua/

Заходьте, вибирайте продукт - повторю, у нас найнижчі ціни на друк! Візитки 1000 штук на 350 папері без покриття коштує 169 грн при друку за 3 дні! Якщо Ви захочете замовити візитки з інноваційною технологією ТWIN SPOT, ціна буде за друк 1000 штук і терміном на три дня 219 грн. А доставка по Києву буде безкоштовна за адресою клієнта. Також можемо доставити в будь-яке місто України. Акція діє за умови замовлення в інтернет-магазині до 1.07.15.

Ви вважаєте, що наші ціни Вас не переконали? Тоді у нас рівно 20 років доказів того, що ми кращі! Друкарня Вольф має масштабний парк офсетного і цифрового устаткування, яке працює цілодобово 7 днів на тиждень. Ексклюзивні технології, які тепер доступні онлайн, дозволяють створювати інноваційний рекламний продукт просто і швидко. Філіальна мережа дозволяє оформити замовлення у менеджера у всіх великих містах України.

Вас це не вражає? Ну що ж, запрошуємо Вас до нас в гості і Ви самі переконаєтеся, що ми створюємо кращі друковані продукти за найвигіднішою ціною!