Типография Вольф    Акції    СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: ВИЗИТКИ З УФ-лаком 1000 шт. ЗА 87 ГРН

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: ВИЗИТКИ З УФ-лаком 1000 шт. ЗА 87 ГРН

— 10.12.2013Замовте візитки 1000 шт. з вибірковим УФ-лаком в Друкарні ВОЛЬФ всього за 87 грн.

Ми пропонуємо Вам офсетний високоякісний друк візиток будь-якої складності з використанням якісного світового обладнання та ексклюзивних технологій

Щоб замовити візитки через інтернет магазин zakaz.wolf.ua для Вас створений зручний інтерфейс, конструктор візиток і надана можливість вибрати доставку в будь-яке місто України.

Також Ви можете непостредственно зв'язатися з нашим менеджером, який проведе Ваше замовлення від моменту розробки та затвердження макету до отримання кінцевого готового високоякісного продукту.

Ми виготовляємо візитки стандартного розміру 90 * 50 см, тиражем від 1000 шт з терміном виготовлення 1-3 дні з моменту оплати замовлення. Традиційно, щільність паперу для виробництва візитних карток становить 350 г / м2. Можна робити візитки одно- та двосторонні з використанням як звичайних традиційних способів офсетного друку, так і ексклюзивної технології гібридного лакування, УФ-лаку, з використанням тиснення і конгрева, а також пантонних фарб для більш незвичайного і красивого ефекту.