Типография Вольф    Акції    ПОЛІГРАФІЯ ONLINE!

ПОЛІГРАФІЯ ONLINE!

— 15.08.2012


Друкарня «Вольф», лідер поліграфічного ринку України, постійно розширює свої можливості. Так спектр послуг, що надаються друкарнею, поповнився абсолютно нової і унікальною послугою - Web-to-Print або просто онлайн-магазином поліграфії! Новий сервіспозволяет максимально просто і оперативно замовити поліграфічну продукцію, не виходячи з офісу. Все, що Вам потрібно - доступ до мережі Інтернет.

Тепер для того, щоб замовити буклети, візитки, листівки, флаєра та навіть календарі, Вам знадобиться всього пару хвилин і кілька нескладних операцій. Достатньо всього лише зайти на сайт wolf.ua в розділ «Поліграфіяonline», вибрати що цікавить Вас, вид поліграфічної продукції, її параметри і необхідний тираж. За допомогою максимально спрощеною і зручною форми завантажте Ваш макет. Завантажений файл проходить автоматичну перевірку, після якої Ви зможете вибрати найбільш зручний офіс, в якому Ви б хотіли забрати своє замовлення. Підтверджуючи замовлення сервісним угодою, Ви переходите до способу оплати замовлення. Натисніть на кнопку «Оплатити» і виберіть найбільш убодний для Вас спосіб оплати - VISA або MasterCard. Конфіденційність оплати гарантує Ваш банк! Готово! Ваше замовлення оформлений.

Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти отримували якісну поліграфічну продукцію в максимально стислі терміни з максимальним комфортом.