Типография Вольф    Акції    КРАЩИЙ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ! ІНДИВІДУАЛЬНИЙ НАСТІННИЙ КАЛЕНДАР ВІД ГРУПИ КОМПАНІЙ «ВОЛЬФ» ЗІ ЗНИЖКОЮ 50% ВСЬОГО ЗА 19 ГРН. ЗАМІСТЬ 38 ГРН.!

КРАЩИЙ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ! ІНДИВІДУАЛЬНИЙ НАСТІННИЙ КАЛЕНДАР ВІД ГРУПИ КОМПАНІЙ «ВОЛЬФ» ЗІ ЗНИЖКОЮ 50% ВСЬОГО ЗА 19 ГРН. ЗАМІСТЬ 38 ГРН.!

— 15.10.2013


Справжні романтики і просто закохані чекають 14 лютого з нетерпінням, щоб зайвий раз зізнатися своїм обранцям в почуттях. Як же зробити це красиво, хвилююче і оригінально?

Всі ми любимо дарувати та отримувати подарунки. Особливо приємно несподівано отримати сюрприз, в який вкладено душу, який Ви придумували і втілювали в реальність, а не просто купили в магазині.

Хочете зробити подарунок близькій людині, який би радував не тільки в момент вручення, а й всі 365 днів в році? Ми допоможемо втілити Вашу мрію в реальність :)

Всеукраїнська мережа друкарні «Вольф» дарує Вам унікальну можливість самому створити свій подарунок до Дня Святого Валентина! Порадуйте своїх улюблених оригінальним сюрпризом - замовте індивідуальний календар з фото! Він є відмінним подарунком, більш того, такий подарунок ніколи не буде зайвим.

Даний календар унікальний, абсолютно ексклюзиву і виконаний спеціально для Вас.

Квартальний календар

Квартальний календар на одній пружині - це постер 300x220 мм, картонна підкладка 300x250мм і стандартна календарна сітка з листом. Розмір календаря 300х470 мм.

Постер виготовляється на Супербілий папері 300 г / м2 і може бути заламінована * з двох сторін для найбільшої щільності, міцності і довговічності.

Всі календарі друкуються на професійних цифрових друкарських машинах ТМ Develop, що гарантує яскраві кольори і якісний друк. Папір, що використовується для друку календаря, в найдрібніших деталях передає всю яскравість і чіткість зображень.

умови

Купон надає можливість отримати індивідуальний настінний календар з 50% знижкою! Звичайна вартість календаря 38 грн., З купоном - всього 19 грн.! *

* За бажанням календар може бути додатково заламінована. Вартість ламінації 1 календаря становить 20 грн.

Термін дії купонів: з 1 лютого 2012 р по 8 лютого 2012 р лютого 2013 (включно).

Терміни виготовлення календарів: 24 години.

Акція проходить по всій Україні. Замовити друк календарів Ви можете в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя.

Одна людина може використовувати необмежену кількість купонів по даній акції.

Ви можете придбати необмежену кількість купонів в подарунок.

Купон містить код, який необхідно вказувати при замовленні календарів зі знижкою 50%.

Знижка не підсумовується з іншими діючими пропозиціями всеукраїнської мережі друкарні «Вольф».